NOORD-HOLLAND

Boss & Dog webshop, Kromhoutstraat 60A, 1976 BM Ijmuiden, https://bossanddog.nl/

Domenica Dogstyling, Medina 5, 2134 BH Hoofddorp

Trimsalon True Beauty, La Bohemeplantsoen 25, 2152 GE Nieuw-Vennep,

Hondenuitlaatservice “Uitgeraasd”, Aalsmeerderweg 193, 1432CL Aalsmeer, www.husuitgeraasd.nl

JK Balance, Kerkmeerweg 22, 1724 PK Oudkarspel, https://jk-balance.nl/

Dierenpension Tussenwijck, Zeestraat 214, 1943 AE Beverwijk, https://www.dierenpensiontussenwijck.nl/badjassen-en…/

Hidden in the Woods, Seevancksweg 61, 1474HD Oosthuizen, https://www.hiddeninthewoods.nl/webshop/

De Honden Wassalon, Kanaaldijk 84, 1831 Koedijk, www.dehondenwassalon.nl

Be-Doodle, Gandhistraat 129, 2132PD Hoofddorp, https://www.be-doodle.nl/

Best4Paws, Ruigeweg 7, 1754 HA Burgerbrug, https://www.best4paws.nl/

FLEVOLAND

We zoeken nog verkooppunten voor de provincie Flevoland.

ZUID-HOLLAND

Marjo Line, Herradesstraat 68, 3312 NN Dordrecht, www.trimsalonmarjoline.nl

K9 Competition Nederland, Ruigendijk 8, 3234LC Tinte, k9nederland@gmail.com. www.k9nederland.nl

Trimsalon Chez Ches, Artemisstraat 176A, 2624 ZT Delft, www.chezches.nl

Pet Towel, http://www.pettowel.nl/ , Laan van Swaensteijn 14, 2271 VB Voorburg

Huisdierenwellness, Wilhelminastraat 35, 2991 BT Barendrecht, www.huisdierenwellness.nl

Hondenvachtspecialist MAC, Gouderakstraat 18, 2729 AB Zoetermeer, www.hondenvachtspecialist.nl

Van der Windt, Berkelseweg 74, 2661AJ Bergschenhoek,

UTRECHT

‘Dierenoppas Amersfoort, Weegbreestraat 37, 3765 XA Soest, www.dierenoppasamersfoort.nl

Buddy’s Dierenspeciaalzaak, Hooh Kanje 118, 3708DL Zeist, www.buddys.nl

‘Elly’s Hondentrimsalon & Golden Retriever Fokker, Zouwendijk 143A, 4231CD Meerkerk, ‘Elly’s Hondentrimsalon & Golden Retriever Fokker, Zouwendijk 143A, 4231CD Meerkerk, www.fromthegoldenglobe.nl

NOORD-BRABANT

Pet Styling Cécile, Grasklokje 19, 5658 GP Eindhoven www.petstyling.nl

HydroDogs honden hydrotherapie, http://www.hydrodogs.nl/, Oude Grintweg 88a, 5688 MB Oirschot

Mijn hond en ik, Dierfysiotherapie, Oude Baan 2F, 5104 AX Dongen, www.mijnhondenik.com

Hondenkapsalon Ginley, Gever 1a, 5076 NB Haaren

Honden-Droom, Rembrandtlaan 28, 5161ES Sprang-Capelle, https://honden-droom.nl/


Trimsalon Snoozie, Wikkestraat 17, 5409 AT Odiliapeel, https://trimsalonsnoozie.nl/

LIMBURG

Trimsalon en Hondenuitlaatservice Donga-Dogs, www.donga-dogs.nl ; info@donga-dogs.com , Leerlooierstraat 3, 6151DC Munstergeleen

Petcare by Renée, Houterend 84, 6171 CT Stein,

Doodle-Ster, op het Bergske 26, 6373 XE Landgraaf,, www.doodle-ster.shop

Doodle-Trimservice / Doodle Boedel Shop Ster, Mgr.Poelsplein 59, 6221SR Maastricht, www.doodleboedelshop.nl

FRIESLAND

’t Natte Neuzenbad, http://www.hondenzwembad.nl, Compagnonsweg 35, 8434 NX Waskemeer

Hondentrimsalon Doks, Dokkumerwei 1, 9121 CD Aalsum, www.trimsalondoks.nl

Dierkapster, De Tsjalk 17, 8651CZ Ijlst, www.dierenkapsters.nl

Nanny for Dogs, Rijksstraatweg 50, 8468 ME Haskerdijken

GRONINGEN

Trimsalon Snoet, K.J de Vriezestraat 44, 9648 HB Wildervank, www.trimsalonsnoet.nl

Hondenuitlaatservice Brody & Friends, Velthoek 13, 9642 RB Veendam

DRENTHE

Hondenherder, Venestraat 103, 9402 GK Assen, http://www.hondenherder.nl

GELDERLAND

Handsome Doodles, Nieuwstraat 14, 6881SL Velp, www.handsomedoodles.nl

Trimsalon DoQs, Waldeck Pyrmontlaan 32, 6865 HH Doorwerth, www.doqs.nl

The Dog Lounge, Ketelsteeg 14, 5301 KC Zaltbommel, https://www.thedoglounge.nl/

Hondentrimsalon Golden Coat , Zesweg 58, 6601 HB Wijchen, goldencoat@upcmail.nl, https://www.facebook.com/hondentrimsalongoldencoat/

Trimsalon BB’s Dream , Trambaan 29, 7044AX Lengel ; https://www.trimsalonbbsdream.nl/

Trimsalon à la Rachel, Hoevelakerveenweg 10a, 3871KK Hoevelaken, www.hondentrimsalonalarachel.nl

Dogsen, Veldweg 12, 8181 LR Heerde, https://dogsen.nl/

OVERIJSSEL

4 My Best Friend Webshop, www.4mybestfriend.nl Kerkstraat 52, 8325 BL Vollenhove

Buddha’s Doodle Spa, Akkerkers 1, 7577DJ Oldenzaal, 1xroord@gmail.com

Doodle By Chantal, Kroesenallee 16, 8026PN Zwolle, https://doodlebychantal.nl/

Trimsalon Poppy Almelo, Hagengracht, 17607 CE Almelo, trimsalonpoppy@gmail.com, www.trimsalonpoppy.nl

ZEELAND

Chantal’s Pet-Corner, Hazelarenstraat 26, 4576 CH Koewacht, www.chantals-pet-corner.nl


Hondenkapsalon de Linde, Frank van Borselenstraat 28, 4472AZ S.Heer Hendrikskinderen, https://www.hondentrimsalon-info.nl/

BELGIË

Amicau BVBA, Hallesesteenweg 200, 1640 Sint-Gensius-Rode

Dog O’Wash, Lavoordestraat 16c, 8750 Wingene

Hondenkapsalon Cariñoso, Krekelstraat 153, 9800 Deinze. www.hondenkapsaloncarinoso.be

Hondentrimsalon De Trimmerij, Vrijestraat 1, 8647 Pollinkhoeve, https://www.facebook.com/hondentrimsalonn

Animaux, Toleikstraat 13, 3960 Bree, https://www.animaux-bree.be/

Troetels, Nijverheidslaan 21a, 3290 Diest. www.dierenspeciaalzaaktroetels.be

Nature’ & Elle, Rue Hollebeek 1, 7830 Bassily. www.natureetelle.com

Trimsalon Goofy, Pastoor Senesalstraat 23.9770 Kruishoutem, www.trimsalongoofy.be

Trimsalon Knip Knap, Stramproyerweg 35, 3950 Bocholt, www.knip-knap-hondenkapsalon.be

Animal Care, Koningin Astridlaan 24, 9230 Wetteren,

***Snuffels & Knuffels, Guchtveld 5, 1790 Affligem, https://snuffelsenknuffels.be/

Trimsalon Hendriks, Kleine Puystraat 14, 3040 Neerijse,


Dierenarts Tessa Verheyen, Blasiusstraat 65, 8972 Krombeke