NOORD-HOLLAND

Domenica Dogstyling, Medina 5, 2134 BH Hoofddorp

Trimsalon True Beauty, La Bohemeplantsoen 25, 2152 GE Nieuw-Vennep,

Hondenuitlaatservice “UITGERAASD”, Aalsmeerderweg 193, 1432CL Aalsmeer, www.husuitgeraasd.nl

Boss & Dog, Zandaak 66, 1991 NW Velserbroek, https://bossanddog.nl/

JK Balance, Kerkmeerweg 22, 1724 PK Oudkarspel, https://jk-balance.nl/

Dierenpension Tussenwijck, Zeestraat 214, 1943 AE Beverwijk, https://www.dierenpensiontussenwijck.nl/badjassen-en…/

FLEVOLAND

We zoeken nog verkooppunten voor de provincie Flevoland.

ZUID-HOLLAND

Marjo Line, Herradesstraat 68, 3312 NN Dordrecht, www.trimsalonmarjoline.nl

K9 Competition Nederland, Ruigendijk 8, 3234LC Tinte, k9nederland@gmail.com. www.k9nederland.nl

Trimsalon Chez Ches, Artemisstraat 176A, 2624 ZT Delft, www.chezches.nl

Pet Towel, http://www.pettowel.nl/ , Laan van Swaensteijn 14, 2271 VB Voorburg

Huisdierenwellness, Wilhelminastraat 35, 2991 BT Barendrecht, www.huisdierenwellness.nl

UTRECHT

‘Dierenoppas Amersfoort, Weegbreestraat 37, 3765 XA Soest, www.dierenoppasamersfoort.nl

Buddy’s Dierenspeciaalzaak, Hooh Kanje 118, 3708DL Zeist, www.buddys.nl

NOORD-BRABANT

Pet Styling Cécile, Grasklokje 19, 5658 GP Eindhoven www.petstyling.nl

HydroDogs honden hydrotherapie, http://www.hydrodogs.nl/, Oude Grintweg 88a, 5688 MB Oirschot

Mijn hond en ik, Dierfysiotherapie, Oude Baan 2F, 5104 AX Dongen, www.mijnhondenik.com

Hondenkapsalon Ginley, Gever 1a, 5076 NB Haaren

LIMBURG

Trimsalon en Hondenuitlaatservice Donga-Dogs, www.donga-dogs.nl ; info@donga-dogs.nl Leerlooierstraat 3, 6151DC Munstergeleen

Petcare by Renée, Houterend 84, 6171 CT Stein,

Doodle-Ster, op het Bergske 26, 6373 XE Landgraaf,, www.doodle-ster.shop

FRIESLAND

‘t Natte Neuzenbad, http://www.hondenzwembad.nl, Compagnonsweg 35, 8434 NX Waskemeer

Hondentrimsalon Doks, Dokkumerwei 1, 9121 CD Aalsum, www.trimsalondoks.nl

GRONINGEN

Trimsalon Snoet, K.J de Vriezestraat 44, 9648 HB Wildervank, www.trimsalonsnoet.nl

DRENTHE

Hondenherder, Venestraat 103, 9402 GK Assen, http://www.hondenherder.nl

GELDERLAND

Trimsalon DoQs, Waldeck Pyrmontlaan 32, 6865 HH Doorwerth, www.doqs.nl

The Dog Lounge, Ketelsteeg 14, 5301 KC Zaltbommel, https://www.thedoglounge.nl/

Hondentrimsalon Golden Coat , Zesweg 58, 6601 HB Wijchen, goldencoat@upcmail.nl, https://www.facebook.com/hondentrimsalongoldencoat/

Trimsalon BB’s Dream , Trambaan 29, 7044AX Lengel ; https://www.trimsalonbbsdream.nl/

OVERIJSSEL

We zoeken nog verkooppunten voor de provincie Overijssel.

ZEELAND

Chantal’s Pet-Corner, Hazelarenstraat 26, 4576 CH Koewacht, www.chantals-pet-corner.nl